Licensed to Washington & Lee University
                                       Hy-Tek's Meet Manager 11/2/2005 10:39 AM
                           Transylvania - 10/29/2005                           
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Washington & Lee University  'A'                            1:56.89   11  
     1) Strachan, Lindsey A             2) Shaw, Jessica R                
     3) Roberson, Amy                   4) Miata, Julianne M              
       29.47  1:03.40    27.63    53.49                                    
  2 Transylvania University  'A'                                1:59.14    4  
     1) Taylor, Jill                    2) Coates, Robin                  
     3) Hagan, Monica                   4) Meredith, Liz                  
       30.31  1:04.87    27.79    54.27                                    
  3 Washington & Lee University  'B'                            1:59.27    2  
     1) Cobb, Jess                      2) Mahoney, Susan E               
     3) Moryan, Colette                 4) Rogers, Allison                
       29.98  1:03.78    28.81    55.49                                    
  4 Transylvania University  'B'                                2:02.62  
     1) Jacobs, Kendall                 2) Williams, Rachel               
     3) Goff, Jenny                     4) Lyons, Ashley                  
       31.63  1:07.80    30.65    58.56                                    
  5 Washington & Lee University  'C'                            2:06.36  
     1) Akida, Keturah 21               2) Sauer, Beth                    
     3) Whalen, logan L                 4) Ginder, Melissa C              
       30.30  1:06.04    29.97    56.58     3.74                           
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Washington & Lee University  'A'                            1:39.50   11  
     1) Ginder, Mike W 20               2) Crook, Paul D 18               
     3) Evans, Reed A 22                4) McGlaston, Tim 20              
       25.11    28.14    24.72    21.53                                    
  2 Transylvania University  'A'                                1:42.45    4  
     1) Rueff, Robert C                 2) Cooper, Christopher            
     3) Mullen, Benjamin A              4) Greschel, Shawn M              
       27.25    28.49    24.64    22.07                                    
  3 Washington & Lee University  'B'                            1:43.65    2  
     1) Sweet, Alex 20                  2) Hayes, Kevin D 21              
     3) Accinelli, Ben A 20             4) Diebold, Chris M 18            
       26.68    29.64    25.35    21.98                                    
  4 Washington & Lee University  'C'                            1:46.38  
     1) Tatman, Brett A 18              2) Hartmann, Will 19              
     3) Pike, Maxwell 20                4) Jaskiewicz, Ben 20             
       27.32    29.90    25.37    23.79                                    
  5 Transylvania University  'B'                                1:48.35  
     1) Rose, Chris                     2) Libra, Kyle                    
     3) Lloyd, Logan R                  4) Botsko, George J               
       29.92    29.47    25.73    23.23                                    
  6 Washington & Lee University  'D'                            1:51.64  
     1) Schapiro, Adam 19               2) Tomlin, Balam 19               
     3) Steiner, Joe 19                 4) Anderson, Matt 19              
       29.54    31.89    26.15    24.06                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Courtney            TU                            11:39.12    9  
      29.04   31.23   31.51   31.92   32.26   32.29   32.34   32.50
      32.53   32.76   32.56   32.72   32.41   32.41   32.40   32.62
      32.92   32.75   32.66 1:27.29                                
  2 Axt, Emma                    W&L                           11:48.69    4  
      28.28   30.40   30.77   31.05   31.21   30.36   31.21   31.11
      30.75   30.79   30.86   30.74   30.58   30.62   30.96   30.72
      31.07   31.13   30.13 2:05.95                                
  3 Staggs, Anna                 TU                            12:02.60    3  
      29.07   31.80   32.57   32.87   33.45   31.95   32.74   33.33
      33.38   33.20   33.29   33.36   33.49   33.56   32.74   32.69
      33.00   33.10   32.68 1:40.33                                
  4 Bloom, Sarah              20 W&L                           12:05.55    2  
      28.91   31.97   32.57   32.92   33.20   32.49   32.19   32.82
      32.66   32.58   32.44   32.42   32.79   32.75   32.24   32.37
      32.52   32.79   32.96 1:49.96                                
  5 Wilcox, Emily                TU                            12:08.50    1  
      31.47   33.94   35.40   35.81   35.95   36.06   36.66   36.63
      37.05   36.92   37.50   37.03   37.02   36.92   37.15   37.00
      37.08   36.69   36.70   39.52                                
  6 Hager, Katie                 W&L                           12:16.84  
      28.72   30.63   31.01   31.39   31.43   32.33   31.62   31.93
      32.27   32.28   32.48   33.35   32.55   32.28   32.74   31.98
      31.94   31.88   31.69 2:12.34                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Tatman, Brett A           18 W&L                           10:11.44    9  
      27.68   29.79   30.85   30.90   30.59   30.85   31.03   30.93
      30.30   30.25   30.41   30.90   30.90   30.60   30.65   31.14
      30.77   31.18   30.49   31.23                                
  2 Barrineau, Clark M        21 W&L                           10:36.56    4  
      27.76   30.60   31.03   31.45   31.54   31.86   32.03   32.40
      32.49   32.60   32.83   33.03   33.23   33.21   33.63   33.57
      33.60   33.36   33.95   22.39                                
  3 Rose, Chris                  TU                            10:44.53    3  
      27.81   30.13   30.90   30.96   30.82   30.86   31.24   31.77
      31.69   31.82   31.78   31.95   32.21   32.27   32.59   32.60
      32.94   32.53   32.90   44.76                                
  4 Hartmann, Will            19 W&L                           10:47.56    2  
      28.58   30.38   30.56   31.20   31.86   31.80   32.41   32.71
      32.48   32.89   32.74   32.97   33.32   32.70   32.88   33.13
      33.13   32.68   31.54   37.60                                
  5 Pfeiffer, Travis             TU                            10:53.95    1  
      28.83   31.27   31.86   32.68   33.07   33.62   33.68   34.02
      34.47   34.68   34.81   34.60   34.79   34.59   34.70   34.83
      34.81   34.24   33.92   14.48                                
  6 Sutton, Joseph               TU                            12:03.94  
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Holda, Kristine L            W&L                            2:04.73    9  
      29.01   31.17   32.19   32.36                                
  2 Taylor, Jill                 TU                             2:06.59    4  
      29.78   31.26   32.31   33.24                                
  3 Bennett, Heather             TU                             2:08.55    3  
      30.55   32.75   32.94   32.31                                
  4 Cardone, Danielle            W&L                            2:11.26    2  
      30.64   32.90   33.93   33.79                                
  5 Withrow, Abigail             TU                             2:12.16    1  
      29.26   32.92   34.92   35.06                                
  6 Rogers, Allison              W&L                            2:15.84  
      30.43   33.56   35.47   36.38                                
 -- Taraba, Christina            TU                            X2:30.02  
      34.67   37.65   39.06   38.64                                
 -- Fry, Laura                   TU                            X2:32.24  
      35.42   38.59   39.19   39.04                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Crook, Paul D             18 W&L                            1:46.03    9  
      24.20   26.32   27.18   28.33                                
  2 Graves, Travis               TU                             1:51.25    4  
      25.91   28.81   28.14   28.39                                
  3 Evans, Reed A             22 W&L                            1:53.16    3  
      26.41   28.96   29.93   27.86                                
  4 Croushore, Dave D         20 W&L                            1:55.05    2  
      26.81   29.64   29.53   29.07                                
  5 Johnson, Jonathan            TU                             2:04.70    1  
      26.80   30.72   33.06   34.12                                
  6 Snedegar, Michael            TU                             2:06.18  
      28.30   31.32   33.09   33.47                                
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Strachan, Lindsey A          W&L                            1:02.54    9  
      30.58   31.96                                                
  2 Cobb, Jess                   W&L                            1:04.18    4  
      31.17   33.01                                                
  3 Akida, Keturah            21 W&L                            1:06.59    3  
      32.28   34.31                                                
  4 Jacobs, Kendall              TU                             1:06.85    2  
      32.84   34.01                                                
  5 Goff, Jenny                  TU                             1:09.69    1  
      33.61   36.08                                                
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Aaron                TU                               55.82    9  
      27.27   28.55                                                
  2 Diebold, Chris M          18 W&L                              56.10    4  
      27.60   28.50                                                
  3 Rueff, Robert C              TU                               57.25    3  
      28.30   28.95                                                
  4 Sweet, Alex               20 W&L                              57.59    2  
      28.29   29.30                                                
  5 Winter, Homer             19 W&L                              59.91    1  
      29.63   30.28                                                
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaw, Jessica R              W&L                            1:13.53    9  
      35.03   38.50                                                
  2 Coates, Robin                TU                             1:13.59    4  
      34.78   38.81                                                
  3 Mahoney, Susan E             W&L                            1:14.52    3  
      34.88   39.64                                                
  4 Cresswell, Liz K             W&L                            1:20.50    2  
      38.18   42.32                                                
  5 Williams, Rachel             TU                             1:21.51    1  
      37.96   43.55                                                
  6 Lyons, Ashley                TU                             1:25.39  
      39.30   46.09                                                
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Christopher          TU                             1:02.79    9  
      29.73   33.06                                                
  2 Hayes, Kevin D            21 W&L                            1:04.27    4  
      30.21   34.06                                                
  3 Libra, Kyle                  TU                             1:07.13    3  
      30.56   36.57                                                
  4 Brown, Jake               20 W&L                            1:08.39    2  
      31.81   36.58                                                
  5 Tomlin, Balam             19 W&L                            1:09.62    1  
      32.87   36.75                                                
  6 Edwards, Ross H              TU                             1:25.01  
      39.19   45.82                                                
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Hagan, Monica                TU                             2:18.02    9  
      30.74   35.21   36.17   35.90                                
  2 Butyn, Amber E               W&L                            2:24.42    4  
      31.82   36.16   37.67   38.77                                
  3 Moryan, Colette              W&L                            2:24.90    3  
      31.50   36.32   38.69   38.39                                
  4 Withrow, Abigail             TU                             2:32.39    2  
      32.14   37.38   40.33   42.54                                
  5 Axt, Emma                    W&L                            2:33.71    1  
      34.43   39.26   40.95   39.07                                
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Mullen, Benjamin A           TU                             2:04.20    9  
      27.51   31.48   32.57   32.64                                
  2 Fitzgerald, Evan          20 W&L                            2:05.60    4  
      27.45   31.46   32.43   34.26                                
  3 Accinelli, Ben A          20 W&L                            2:11.48    3  
      28.92   33.05   34.57   34.94                                
  4 Schapiro, Adam            19 W&L                            2:12.94    2  
      29.23   33.44   34.35   35.92                                
  5 Lloyd, Logan R               TU                             2:22.32    1  
      29.80   34.77   38.24   39.51                                
  6 Rose, Chris                  TU                             2:22.79  
      30.22   35.45   37.65   39.47                                
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Holda, Kristine L            W&L                              26.70    9  
  2 Ginder, Melissa C            W&L                              26.82    4  
  3 Meredith, Liz                TU                               26.87    3  
  4 Staggs, Anna                 TU                               27.45    2  
  5 Whalen, logan L              W&L                              27.88    1  
  6 Hartmann, Lucienne           TU                               28.15  
 -- Fry, Laura                   TU                              X30.98  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginder, Mike W            20 W&L                              21.97    9  
  2 Greschel, Shawn M            TU                               22.98    4  
  3 Pike, Maxwell             20 W&L                              23.02    3  
  4 Adams, Lisle H               TU                               23.10    2  
  5 Anderson, Matt            19 W&L                              24.17    1  
  6 Botsko, George J             TU                               24.19  
 -- Vetter, Mathew K             TU                              X24.30  
 -- Jaskiewicz, Ben           20 W&L                             X24.71  
 -- Montgomery, Tyler W          TU                              X24.87  
 -- Steiner, Joe              19 W&L                             X26.78  
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Holda, Kristine L            W&L                              57.74    9  
      27.86   29.88                                                
  2 Miata, Julianne M            W&L                              58.36    4  
      28.20   30.16                                                
  3 Meredith, Liz                TU                               58.78    3  
      28.54   30.24                                                
  4 Rogers, Allison              W&L                            1:00.36    2  
      29.50   30.86                                                
  5 Hartmann, Lucienne           TU                             1:00.69    1  
      29.53   31.16                                                
  6 Bennett, Heather             TU                             1:01.03  
      29.40   31.63                                                
 -- Wilcox, Emily                TU                            X1:04.21  
      31.48   32.73                                                
 -- Taraba, Christina            TU                            X1:10.72  
      33.23   37.49                                                
 -- Fry, Laura                   TU                            X1:12.03  
      33.82   38.21                                                
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Diebold, Chris M          18 W&L                              49.68    9  
      24.25   25.43                                                
  2 McGlaston, Tim            20 W&L                              49.76    4  
      23.59   26.17                                                
  3 Croushore, Dave D         20 W&L                              50.32    3  
      23.93   26.39                                                
  4 Graves, Travis               TU                               50.56    2  
      24.21   26.35                                                
  5 Adams, Lisle H               TU                               51.68    1  
      24.48   27.20                                                
  6 Greschel, Shawn M            TU                               51.95  
      24.57   27.38                                                
  7 Anderson, Matt            19 W&L                              53.04  
      25.65   27.39                                                
  8 Botsko, George J             TU                               53.33  
      26.05   27.28                                                
  9 Jaskiewicz, Ben           20 W&L                              53.95  
      25.64   28.31                                                
 10 Sutton, Joseph               TU                               54.48  
      26.30   28.18                                                
 11 Vetter, Mathew K             TU                               54.95  
      26.23   28.72                                                
 -- Johnson, Jonathan            TU                              X55.56  
      26.67   28.89                                                
 -- Montgomery, Tyler W          TU                              X56.34  
      27.18   29.16                                                
 
Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Strachan, Lindsey A          W&L                            2:13.01    9  
      31.42   33.71   33.94   33.94                                
  2 Cobb, Jess                   W&L                            2:20.71    4  
      32.69   35.63   36.49   35.90                                
  3 Johnson, Courtney            TU                             2:21.57    3  
      33.90   35.93   36.52   35.22                                
  4 Jacobs, Kendall              TU                             2:24.53    2  
      35.38   37.07   36.86   35.22                                
  5 Akida, Keturah            21 W&L                            2:32.31    1  
      34.39   38.27   39.75   39.90                                
  6 Goff, Jenny                  TU                             2:33.81  
      36.72   38.99   39.57   38.53                                
 
Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Ginder, Mike W            20 W&L                            1:57.45    9  
      27.28   29.67   30.67   29.83                                
  2 Cooper, Aaron                TU                             2:02.44    4  
      28.95   31.17   31.80   30.52                                
  3 Hartmann, Will            19 W&L                            2:03.31    3  
      29.58   31.21   31.66   30.86                                
  4 Rueff, Robert C              TU                             2:04.90    2  
      29.36   31.65   32.10   31.79                                
  5 Sweet, Alex               20 W&L                            2:08.86    1  
      30.04   32.33   33.69   32.80                                
  6 Lloyd, Logan R               TU                             2:23.05  
      33.62   36.32   37.53   35.58                                
 
Event 19  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Coates, Robin                TU                             2:36.12    9  
      35.44   39.32   40.37   40.99                                
  2 Shaw, Jessica R              W&L                            2:39.09    4  
      37.01   40.48   40.73   40.87                                
  3 Mahoney, Susan E             W&L                            2:42.90    3  
      36.68   40.53   41.79   43.90                                
  4 Sauer, Beth                  W&L                            2:44.16    2  
      38.01   41.25   41.79   43.11                                
  5 Lyons, Ashley                TU                             3:07.55    1  
      41.45   46.32   48.79   50.99                                
 
Event 20  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Crook, Paul D             18 W&L                            2:16.47    9  
      30.39   34.59   35.15   36.34                                
  2 Cooper, Christopher          TU                             2:18.76    4  
      31.79   35.38   35.97   35.62                                
  3 Hayes, Kevin D            21 W&L                            2:19.10    3  
      31.20   34.96   36.58   36.36                                
  4 Libra, Kyle                  TU                             2:25.36    2  
      32.22   37.62   39.63   35.89                                
  5 Brown, Jake               20 W&L                            2:29.67    1  
      33.05   37.72   38.39   40.51                                
  6 Edwards, Ross H              TU                             3:10.23  
      40.18   48.60   52.66   48.79                                
 
Event 21  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Courtney            TU                             5:41.23    9  
      31.23   33.56   34.47   34.06   34.30   34.71   35.36   35.28
      34.74   33.52                                                
  2 Bennett, Heather             TU                             5:42.54    4  
      32.70   34.46   34.62   34.34   34.69   34.66   34.82   34.63
      34.63   32.99                                                
  3 Cardone, Danielle            W&L                            5:43.92    3  
      31.80   34.62   35.11   35.10   34.78   35.06   35.06   34.66
      34.21   33.52                                                
  4 Miata, Julianne M            W&L                            5:46.40    2  
      31.51   34.00   34.52   34.53   35.08   35.44   36.08   35.46
      34.83   34.95                                                
  5 Staggs, Anna                 TU                             5:58.76    1  
      32.71   35.81   36.17   36.61   36.22   36.48   37.19   36.37
      36.70   34.50                                                
  6 Hager, Katie                 W&L                            6:01.02  
      32.55   35.69   36.76   37.10   36.85   36.64   36.87   36.77
      36.34   35.45                                                
 
Event 22  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Tatman, Brett A           18 W&L                            4:56.89    9  
      27.47   28.83   29.82   30.40   30.30   30.63   30.10   30.04
      30.20   29.10                                                
  2 Fitzgerald, Evan          20 W&L                            5:07.15    4  
      28.38   30.40   30.72   30.97   30.96   31.09   31.21   31.40
      31.28   30.74                                                
  3 Barrineau, Clark M        21 W&L                            5:10.07    3  
      28.09   30.35   30.93   31.40   31.48   31.49   31.54   31.61
      31.29   31.89                                                
  4 Pfeiffer, Travis             TU                             5:12.83    2  
      27.43   29.51   31.32   31.82   32.45   32.36   32.61   32.47
      32.05   30.81                                                
  5 Rose, Chris                  TU                             5:23.17    1  
      28.70   30.91   31.72   32.43   32.67   32.68   32.96   33.59
      33.86   33.65                                                
  6 Snedegar, Michael            TU                             5:42.68  
      29.92   33.42   34.98   35.09   35.70   35.13   34.71   34.71
      34.99   34.03                                                
 
Event 23  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Jill                 TU                             1:01.97    9  
      35.47   39.67   41.49                                        
  2 Hagan, Monica                TU                             1:02.89    4  
      36.74   41.89   41.95                                        
  3 Moryan, Colette              W&L                            1:05.82    3  
      36.51   41.58   44.00                                        
  4 Roberson, Amy                W&L                            1:06.61    2  
      31.87   35.71   37.27                                        
  5 Butyn, Amber E               W&L                            1:06.88    1  
      32.36   36.99   41.04                                        
  6 Goff, Jenny                  TU                             1:09.63  
 
Event 24  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Mullen, Benjamin A           TU                               55.46    9  
      25.88   29.58                                                
  2 Evans, Reed A             22 W&L                              56.53    4  
      26.29   30.24                                                
  3 Graves, Travis               TU                               56.86    3  
      26.24   30.62                                                
  4 Lloyd, Logan R               TU                               58.62    2  
      27.43   31.19                                                
  5 Pike, Maxwell             20 W&L                              58.95    1  
      27.15   31.80                                                
  6 McGlaston, Tim            20 W&L                              59.17  
      27.17   32.00                                                
 -- Schapiro, Adam            19 W&L                             X59.05  
      27.85   31.20                                                
 -- Steiner, Joe              19 W&L                             X59.13  
      27.44   31.69                                                
 -- Greschel, Shawn M            TU                              X59.21  
      26.50   32.71                                                
 -- Montgomery, Tyler W          TU                            X1:07.32  
      31.03   36.29                                                
 
Event 25  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Strachan, Lindsey A          W&L                            2:20.20    9  
      30.95   34.11   43.05   32.09                                
  2 Mahoney, Susan E             W&L                            2:21.07    4  
      30.66   36.56   41.82   32.03                                
  3 Taylor, Jill                 TU                             2:22.49    3  
      29.36   36.20   43.11   33.82                                
  4 Miata, Julianne M            W&L                            2:24.67    2  
      30.79   38.15   42.58   33.15                                
  5 Coates, Robin                TU                             2:29.01    1  
      31.87   39.02   41.79   36.33                                
  6 Jacobs, Kendall              TU                             2:29.82  
      33.07   37.52   44.57   34.66                                
 
Event 26  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayes, Kevin D            21 W&L                            2:04.92    9  
      28.16   31.88   36.52   28.36                                
  2 Cooper, Christopher          TU                             2:04.95    4  
      27.17   33.98   35.50   28.30                                
  3 Cooper, Aaron                TU                             2:05.21    3  
      27.61   30.61   38.42   28.57                                
  4 Hartmann, Will            19 W&L                            2:05.81    2  
      27.65   31.61   37.32   29.23                                
  5 Rueff, Robert C              TU                             2:05.86    1  
      28.26   31.77   37.75   28.08                                
  6 Schapiro, Adam            19 W&L                            2:14.33  
      28.13   35.31   39.87   31.02                                
 
Event 27  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Washington & Lee University  'B'                            1:46.97   11  
     1) Cobb, Jess                      2) Akida, Keturah 21              
     3) Bloom, Sarah 20                 4) Roberson, Amy                  
       27.46    26.84    26.57    26.10                                    
  2 Washington & Lee University  'A'                            1:47.68    4  
     1) Rogers, Allison                 2) Butyn, Amber E                 
     3) Ginder, Melissa C               4) Holda, Kristine L              
       27.87    27.30    26.14    26.37                                    
  3 Transylvania University  'A'                                1:49.05    2  
     1) Staggs, Anna                    2) Meredith, Liz                  
     3) Hagan, Monica                   4) Johnson, Courtney              
       27.92    27.32    26.72    27.09                                    
  4 Transylvania University  'B'                                1:51.61  
     1) Hartmann, Lucienne              2) Bennett, Heather               
     3) Lyons, Ashley                   4) Wilcox, Emily                  
       28.52    26.81    28.30    27.98                                    
  5 Washington & Lee University  'C'                            1:55.35  
     1) Cresswell, Liz K                2) Axt, Emma                      
     3) Whalen, logan L                 4) Cardone, Danielle              
       29.24    29.10    27.60    29.41                                    
  6 Transylvania University  'C'                                2:02.94  
     1) Williams, Rachel                2) Goff, Jenny                    
     3) Fry, Laura                      4) Taraba, Christina              
       28.62    28.57    31.87    33.88                                    
 
Event 28  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Washington & Lee University  'A'                            1:27.61   11  
     1) McGlaston, Tim 20               2) Crook, Paul D 18               
     3) Diebold, Chris M 18             4) Ginder, Mike W 20              
       22.12    22.32    22.19    20.98                                    
  2 Washington & Lee University  'B'                            1:30.21    4  
     1) Croushore, Dave D 20            2) Pike, Maxwell 20               
     3) Sweet, Alex 20                  4) Evans, Reed A 22               
       23.14    22.78    21.83    22.46                                    
  3 Transylvania University  'A'                                1:31.93    2  
     1) Cooper, Aaron                   2) Libra, Kyle                    
     3) Adams, Lisle H                  4) Graves, Travis                 
       23.83    22.63    22.81    22.66                                    
  4 Washington & Lee University  'C'                            1:34.95  
     1) Fitzgerald, Evan 20             2) Brown, Jake 20                 
     3) Winter, Homer 19                4) Anderson, Matt 19              
       23.49    24.54    23.20    23.72                                    
  5 Transylvania University  'B'                                1:35.84  
     1) Botsko, George J                2) Mullen, Benjamin A             
     3) Vetter, Mathew K                4) Montgomery, Tyler W            
       24.01    23.56    24.42    23.85                                    
  6 Transylvania University  'C'                                1:48.73  
     1) Johnson, Jonathan               2) Sutton, Joseph                 
     3) Snedegar, Michael               4) Edwards, Ross H                
       25.17    25.37    26.74    31.45